Vizyon Kule Vinç Hakkında

Vizyon KUle Vinç olarak 2006 yılında sektörümüzde hizmete başladık. Kule vinç Kiralama, Kule Vinç Satışı, Kule Vinç Yedek Parçası ve Kule Vinç Teknik servis hizmetlerini sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, sektörde güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir firmayız.

Kule Vinç Hizmetlerimiz, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da devam etmektedir. Özellikle Avrupa ve Rusya öncelikle hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Talep gelmesi durumunda Asya ve Ortadoğuda da Kule Vinç hizmeti vermekteyiz. Kule Vinç denildiğinde uluslararası alanda da akla gelen ve talep gören bir firma olmayı başardık.

17 yıllık tecrübemiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız, dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımız Türkiye ve Dünya’da Kule Vinç Sektöründe hizmet veren önemli firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

Vizyon Kule Vinç olarak teknolojiyi takip ederek devamlı hizmetlerimizi güncel tutuyoruz ve son teknolojiler ile kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Vizyon Kule Vinç satış, kiralama, yedek parça ve teknik servis hizmetleri alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Türkiye genelinde kamu ve özel projelerde hizmet vermektedir. Vizyon Kule Vinç, Türkiye’nin her bölgesinde Kule Vinç satış ve kiralama hizmetlerini profesyonel olarak sürdürmektedir. Türkiye’de üretilen kule vinç markası olan Vizyon marka kule vinçlerimiz ve diğer marka kule vinçlerimizle her projeye uygun, kule vinç makinalarımızla  Yurtiçi ve Yurtdışında  satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Personel ve teknik servis olarak satış ve kiralama sonrası hizmetlerini de sunmaktayız.

Vizyonumuz

Ticari faaliyetlerinizde yurtiçi ve yurtdışında karşınıza çıkabilecek zorlukları aşmanıza yardımcı olmak, hedeflerinize ulaşmanıza destek olmak ve  işlerinizi kolaylaştırmaktır. İşte bu noktada, sektörde uzun yıllar deneyime sahip firmamız faaliyet alanına özel çözümler getirerek, başarıya ulaşmanız için yanınızdadır.

Misyonumuz

Tüm ekibimizle teknolojik ve eğitimsel gelişmeleri yakından takip ederek, sektörümüzün  beklentilerini ön planda tutarak hizmet kalitesini sürekli artırmak, yurtiçi ve yurtdışı projelerinizde tüm ihtiyaçlarınızı karışlamamız ve ileride yapılacak projelere sizin projenizin bir örnek gösterilmesi hedefimizdir.

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Hemen Ara!
× WhatsApp