KİRALIK KULE VİNÇ

İnşaat sektörünün en büyük yardımcısı olan kule vinçler, farklı kapasite ve ebatlarıyla farklı ölçekteki inşaat firmalarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Marka, model ve taşıma kapasitesi gibi etkenlere bağlı olarak ücret değişkenliğine sahip olan vinçler, sağladığı avantajlar ile kiralama bedelinin çok üzerinde bir verim elde edilmesini sağlıyor. Yüksek oranda iş gücün ve zaman tasarrufu sağlayan vinçler, taşınması çok zor olan veya insan gücüyle mümkün olmayan en ağır yüklerin dahi tek kalemde yatay veya düşey eksende taşınmasına yardımcı oluyor. En küçük inşaat projesinden devasa proje setlerine kadar birçok yapıda kullanılabilen kule vinçler, kiralanabilir özellikleri ile tekli projeler için uygun bir çözüm üretiyor.

Sürekliliği Olmayan Projeler için İdeal

Sürekliliği olmayan ve bir kez kullanıldıktan sonra atıl duruma gelecek kule vinçlere alternatif olarak ortaya çıkan kiralama hizmeti, her ölçekten firmanın tercih edebileceği bir seçenektir. Yapılan projenin büyüklüğüne göre 2, 5, 6, 8, 12 gibi farklı tonajlarda taşıma kapasitesine sahip olan kule vinçler, yükseklik bakımından da birbirinden ayrılır. Boy uzunluğu ve kanca altı yüksekliği bakımından da birbirinden ayrışan kule vinçlere sahip olmak için kirama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Belirli bir sözleşmeye tabi olan kiralama süreci tamamlandıktan sonra vincin iadesi yapılır.

Farklı Ölçeklerdeki Projeler için Avantajlı

Tek bir kule vinç satın alarak farklı ölçeklerdeki projelerinizin gereksinimlerine yanıt vermeniz mümkün olmayabilir. Farklı ihtiyaçlarınız için farklı tonajlarda ve yüksekliklerde vinç ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlar için de tercih edebileceğiniz kule vinç kiralama hizmetleri ile taleplerinize en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Kiralama işlemi yaptığınızda, vincin periyodik bakımları ve onarımları için de bütçe ayırmak durumunda kalmazsınız. Tüm bakım, onarım ve arıza işlemlerinin revizesi vinç sahibi tarafından yaptırılır. Kullanım bedeli sözleşmesini uzatarak kiralama süresinin daha geniş bir zaman dilimine yayılmasını da sağlayabilirsiniz.

Kule Vinçler ile Daha Kısa Sürede Biten Projeler

İş gücünün yetersiz kaldığı zamanlarda inşaat sektörünün can suyu olan kule vinçler, tonlarca ağırlıktaki yüklerin tek bir seferde taşınmasını sağlayabilir. Yatay ve düşey eksende çalışma prensibine sahip olan vinçler, bu özellikleri ile katlar arasında veya belirli bir mesafe arasında taşıma yapabilirler. Deneyimli bir vinç operatörü tarafından kullanılması gereken vinçlerin bakımlarının da zamanında ve uzmanlar tarafından yapılması önemlidir. Zaman, iş gücü ve maliyet tasarrufu yapılmasını sağlayan araçlar, inşaat ve yol yapım sektörünün temel ihtiyaçlarındandır.